06.02. - 12.02.2023

1.Velký sál

Mon
15:00 - 16:00KIDS létací jóga - mírně pokročilíMarťa7/8(+2)16:00 - 17:00KIDS létací jóga - mírně pokročilíMarťa7/9(+2)17:00 - 18:00JumpingPéťa6/15(+2)18:00 - 19:00Pole dance - Mixed levelLindaWaitlist
Tue
12:00 - 14:00Soukromý pronájem Bezva Maturák0/015:00 - 16:00ZKUŠEBNÍ LEKCE Kids/Teens pole dance pro začátečníkyMarťa3/8(+2)16:00 - 17:00Kids/Teens Pole Dance - mírně pokročilí (8-12 let)Kačka K.3/13(+2)17:00 - 18:00Pole dance - L5Kačka K.3/818:00 - 19:00Kids/Teens Pole Dance - mírně pokročilí (8-12 let)Anička3/13(+2)19:00 - 20:00Létací jóga - open classŠárka2/8(+2)
Wed
09:00 - 10:00Soukromá lekce MK0/0
16:00 - 17:00ZKUŠEBNÍ LEKCE - Kids/Teens létací jóga pro začátečníkyŠárkaWaitlist17:00 - 18:00Kids/Teens létací jóga - pokročilíŠárka8/9(+2)18:00 - 19:00Aerial Hoop - kurz pro začátečníky Kačka Ž.6/8(+2)
Thu
15:00 - 16:00Kids Pole Dance - pokročilí (7-11 let)Barča0/13(+2)16:00 - 17:00Teens Pole Dance - pokročilí (12-16 let)Barča2/13(+2)17:00 - 18:00Pole Dance - ProfiBarča2/8(+2)18:00 - 19:00Pole dance - kurz L2Linda7/819:00 - 20:00Pole dance - kurz L2Anička5/8(+2)
Fri
17:00 - 18:00Aerial Hoop - kurz pro začátečníky ŠárkaWaitlist18:00 - 19:00JumpingPéťa0/15(+2)
Sat
09:00 - 10:00Létací jóga - open classIvon0/8(+2)
Sun
09:00 - 10:00Strečink v sítiŠárka1/8(+2)
17:00 - 18:00Contempole - minikurz Kačka G.3/7(+2)18:00 - 19:00Exotic - minikurz Kačka G.Waitlist

2.NOVÝ sál

Mon
16:00 - 17:00TabataLucka7/10(+2)17:00 - 18:00Břišní tanec - pololetní kurzIvetaCanceled
19:00 - 20:00Jóga EasySimčaCanceled
Tue
17:00 - 18:00Contemporary dance (kids/teens)Anička1/10(+2)
18:45 - 19:45HIIT/kruhový tréninkSoňa5/9(+2)
Wed
16:00 - 17:00TabataLuckaCanceled17:00 - 18:00Cardio StepLuckaCanceled18:00 - 19:00DeepWorkHankaWaitlist
Thu
16:00 - 18:00Soukromá lekce NS0/018:00 - 19:00JógaSimča1/10(+2)19:00 - 20:00HIIT/kruhový tréninkSoňa7/9(+2)
Fri
17:00 - 18:00Kurz Jumping KIDS (děti 6+)Péťa1/10(+2)
Sat
11:00 - 13:00Soukromá lekce NK0/0
Sun
10:00 - 11:00Zdravá zádaMarťa0/10(+2)

3.Malý sál (soukromé lekce)

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun